ul. Słowackiego 2B, 05-120 Legionowo (woj. Mazowieckie);
e-mail: biuro@swkipr.pl; tel. 884 347 677 - biuro

World Kennel Union (WKU)Polskie Porozumienie Kynologiczne (PPK)Porozumienie Unia Felinologii Polskiej (PUFP)

Regulamin pokazu kotów

  1. Stowarzyszenie Właścicieli Kotów i Psów Rasowych organizuje pokazy w których mogą uczestniczyć koty zarejestrowane w wyż.wym. Stowarzyszeniu jak i w innych organizacjach, gdzie ich właściciel jest zarejestrowany w SWKiPR.

  2. Hodowcy mają obowiązek posiadania na pokazie książeczki zdrowia pokazywanych kotów z aktualnymi szczepieniami do wglądu przez organizatora.

  3. Kocięta na pokazie muszą mieć ukończone 4 miesiące życia i posiadać rodowód bądź Wpis Do Wstępnej Księgi Rodowodowej.

  4. Kocięta na pokazie obowiązują te same przepisy zdrowotne, jak koty dorosłe ,wraz z obowiązkowym szczepieniem przeciw wściekliźnie

  5. Hodowca ma obowiązek na czas pokazu posiadać własną klatkę, w której podczas pokazu będzie przebywał prezentowany kot.

  6. Hodowca utrzymuje porządek wokół swojej klatki pozostawiając odzienie wierzchnie, jak i kocie akcesoria w miejscu wyznaczonym przez organizatora.

  7. Hodowca ma obowiązek do przestrzegania wyznaczonych przez organizatora godzin trwania pokazu.

  8. Zarząd SWKiPR zastrzega sobie prawo do nie przyjęcie kota lub hodowcy na pokaz z powodów ograniczeń technicznych, zdrowotnych kota lub kotów w złej kondycji fizycznej.


pdf
Regulamin pokazu kotów