REGULAMIN POKAZU:
– Regulamin pokazu  

REGULAMIN POKAZU KOTÓW

  1. Stowarzyszenie Właścicieli Kotów i Psów Rasowych organizuje pokazy w których mogą uczestniczyć koty zarejestrowane w wyż.wym. Stowarzyszeniu jak i w innych organizacjach, gdzie ich właściciel jest zarejestrowany w SWKiPR.

  2. Hodowcy mają obowiązek posiadania na pokazie książeczki zdrowia pokazywanych kotów z aktualnymi szczepieniami do wglądu przez organizatora.

  3. Kocięta na pokazie muszą mieć ukończone 4 miesiące życia i posiadać rodowód bądź Wpis Do Wstępnej Księgi Rodowodowej.

  4. Kocięta na pokazie obowiązują te same przepisy zdrowotne, jak koty dorosłe ,wraz z obowiązkowym szczepieniem przeciw wściekliźnie

  5. Hodowca ma obowiązek na czas pokazu posiadać własną klatkę, w której podczas pokazu będzie przebywał prezentowany kot.

  6. Hodowca utrzymuje porządek wokół swojej klatki pozostawiając odzienie wierzchnie, jak i kocie akcesoria w miejscu wyznaczonym przez organizatora.

  7. Hodowca ma obowiązek do przestrzegania wyznaczonych przez organizatora godzin trwania pokazu.

  8. Zarząd SWKiPR zastrzega sobie prawo do nie przyjęcie kota lub hodowcy na pokaz z powodów ograniczeń technicznych, zdrowotnych kota lub kotów w złej kondycji fizycznej.

Zarząd SWKiPR

 

 

 skopiuj poniższy kod i wklej na swojej stronie:
<a href="http://swkipr.pl" target=_blank><img src="http://swkipr.pl/banner.jpg" border="1" style="border-color:white;"></a>
Zaproś znajomych:


Aktualności:

2018-04-17 - 15:16:55
Uprzejmie zawiadamiamy, że w dniu 4 maja marca br. (piątek) biuro Stowarzyszenia będzie nieczynne. Za niedogodności z tym związane przepraszamy.
 
2018-03-27 - 08:20:24
Uprzejmie zawiadamiamy, że w dniu 27 marca br. (Wielki Piątek) biuro Stowarzyszenia będzie nieczynne. Za niedogodności z tym związane przepraszamy. Życzymy wszystki ...więcej
 
2018-02-22 - 09:32:18
Szanowni Państwo,

10 marca 2018 r o godzinie 10:00 odbędzie się zebranie oraz egzamin asystencki w siedzibie Polskiego Porozumienia Kynologicznego: Słowackiego 2B, ...więcej
 
Strona była wyświetlona 231126 razy