REGULAMIN POKAZU:
– Regulamin pokazu  

REGULAMIN POKAZU KOTÓW

  1. Stowarzyszenie Właścicieli Kotów i Psów Rasowych organizuje pokazy w których mogą uczestniczyć koty zarejestrowane w wyż.wym. Stowarzyszeniu jak i w innych organizacjach, gdzie ich właściciel jest zarejestrowany w SWKiPR.

  2. Hodowcy mają obowiązek posiadania na pokazie książeczki zdrowia pokazywanych kotów z aktualnymi szczepieniami do wglądu przez organizatora.

  3. Kocięta na pokazie muszą mieć ukończone 4 miesiące życia i posiadać rodowód bądź Wpis Do Wstępnej Księgi Rodowodowej.

  4. Kocięta na pokazie obowiązują te same przepisy zdrowotne, jak koty dorosłe ,wraz z obowiązkowym szczepieniem przeciw wściekliźnie

  5. Hodowca ma obowiązek na czas pokazu posiadać własną klatkę, w której podczas pokazu będzie przebywał prezentowany kot.

  6. Hodowca utrzymuje porządek wokół swojej klatki pozostawiając odzienie wierzchnie, jak i kocie akcesoria w miejscu wyznaczonym przez organizatora.

  7. Hodowca ma obowiązek do przestrzegania wyznaczonych przez organizatora godzin trwania pokazu.

  8. Zarząd SWKiPR zastrzega sobie prawo do nie przyjęcie kota lub hodowcy na pokaz z powodów ograniczeń technicznych, zdrowotnych kota lub kotów w złej kondycji fizycznej.

Zarząd SWKiPR

 

 

 skopiuj poniższy kod i wklej na swojej stronie:
<a href="http://swkipr.pl" target=_blank><img src="http://swkipr.pl/banner.jpg" border="1" style="border-color:white;"></a>
Zaproś znajomych:


Aktualności:

2018-05-28 - 17:25:45
Niniejszym zawiadamiamy, że dzień 1 czerwca br. jest dla pracowników Stowarzyszenia dniem wolnym od pracy. Za niedogodności z tym związane przepraszamy.
 
2018-05-28 - 12:19:36
Szanowni Państwo,
Informacja ta jest skierowana do Hodowców pod patronatem Polskiego Porozumienia Kynologicznego i Organizacji współpracujących.
Zarząd PPK podj ...więcej
 
2018-04-25 - 12:43:02
Szanowni Państwo,

Podczas wystawy w Gdańsku zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego, którego organizatorem było Polskie Porozumienie Kynologiczne wraz z M ...więcej
 
Strona była wyświetlona 246504 razy